RSS

Čtecí progress

09 zář

Je to týden, co jsem dočetla Volání kukačky a postla sem svůj názor na ni. Je to teda také týden, co jsem rozečetla další knihu – A Dance with Dragons ze série A Song of Ice and Fire. Musím říct, že bylo trochu podivné z češtiny přejít zase k angličtině a zjišťuji, že mi trvá déle přečíst pár stran téhle anglicky psané knihy, než nějaké jiné psané česky.

Nicméně jsem si řekla, že si na Dance with Dragons dám tak 2 týdny, abych se pak mohla vrhnout na Norské dřevo. Uplynul týden a já nejsem ani v polovině 😀 Přes víkend jsem moc nečetla. Z části proto, že jsem polovinu soboty trpěla otřesnou kocovinou, no a taky jsem se pak nějak zasekla u seriálů. To o mě možná ještě nevíte. Jsem schopná vydržet u seriálu pěkně dlouho. Většinou se dívám v kuse, dokud neshlédnu všechny díly. Taky se ráda k některým vracím. Ano, je to trochu jako nemoc.

Musím se ale pochválit, neboť jsem včera knížku zase konečně otevřela a snad to do konce týdne možná i přečtu (když se na to teda dívám hodně optimisticky :D)

Tímto ukončuji svůj malý update. Mějte se famfárově 😉

Reklamy
 
1 komentář

Zasláno on Září 9, 2014 v Všehochuť

 

Vlastnosti: , ,

Jedna odpověď na “Čtecí progress

  1. cestí

    Září 12, 2014 at 14:07

    Heh, Norské dřevo u mě taky nepochodilo, protože mi ho knihovna a rezervace sebraly… Když o sobě přemýšlím, tak jsem poslední dobou spíš nedo-čtenář 😀

    To se mi líbí

     

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: