RSS

Čtecí progress neprogressuje tak, jak bych si představovala

19 zář

Zdravím!

Dlouho jsem se tu neukázala s ničím novým a bohužel to bylo docela opodstatněné. Měla jsem totiž zdravotní problémy. Nejdřív jsem o víkendu měla problémy se žaludkem a bolest hlavy. Byla jsem ve stavu, kdy jsem se ani nemohla pomalu zvednout z postele. No a pak, když jsem se z toho nějak dostala, jsem měla otřesné bolesti hlavy. Nezabíral mi na to ani paralen 500, tak jsem si pro jistotu zašla k doktorovi v Modřicích. Čekala jsem, že mi napíše nějaké prášky. Místo toho mě ale poslal na akutní neurologické vyšetření do fakultní nemocnice v Brně a tam jsem strávila „překrásné“ 3 hodiny. Měla jsem s sebou sice knížku, ale čte se fakt špatně, když vás trápí bolesti hlavy, takže jsem se brutálně nudila. Když jsem se teda konečně probojovala k doktorce, tak mi řekla, že mám asi migrénu, napsala prášek, poslala na odběry a dala žádanku na magnetickou rezonanci.

Z odběru krve mám ještě teď naprosto otřesně velikou a naprosto nechutnou modřinu, ze které se některým dělá i špatně, když se na ni podívají. Do toho mi ještě včera zubařka řekla, že mi bude muset odstranit obě uzdičky, protože se mi odhalují krčky. Jinými slovy mi rozřeže pusu a budu aspoň týden značně omezena. Což se mi opravdu vůbec nehodí, když mi začíná škola, chodím do práce a tak.

Takže tady vidíte, že jsem opravdu neměla moc času na čtení, což mě samozřejmě dost mrzí. Chybí mi asi ještě necelých 200 stran z Dance with Dragons, což bych měla určitě přečíst do konce týdne a buď začít to Norské dřevo nebo přečíst kamarádovu povídku, jak jsem mu slíbila. Do toho jsem ještě chtěla sepsat článek Knihy mého dětství, k němuž mě inspiroval stejnojmenný projekt od jedné slečny blogerky. A taky mi pomalu začíná škola, takže tomu se taky budu muset začít věnovat.

Je toho na mě poslední dobou nějak moc. Chtěla bych pro změnu nějaké dobré zprávy třeba. Jo a taky by mohla začít mizet ta velikánská modřina na ruce…nebo aspoň přestat bolet…jdu si to namazat…

Mějte se krásně 😉 Nebo aspoň líp než já 😀

Reklamy
 
komentáře 2

Posted by on Září 19, 2014 in Osobní

 

Vlastnosti: ,

2 responses to “Čtecí progress neprogressuje tak, jak bych si představovala

 1. Wolf Draven

  Září 21, 2014 at 00:38

  Nezávidím, doufám, že bude brzo líp 😉

  To se mi líbí

   
  • kiikechan

   Září 21, 2014 at 08:27

   Díky 🙂 Včera jsem přečetla na mě abnormální počet stran (asi 300), takže asi už je to lepší 😀

   To se mi líbí

    

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: